TLM3AER027JTE
MFR.Part #
TLM3AER027JTE
JLCPCB Part #
C1714343
Description
1W 27mΩ Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS