TLM3AER018JTE
MFR.Part #
TLM3AER018JTE
JLCPCB Part #
C1718849
Description
18mΩ 1W Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS