TLM3AER018FTE
MFR.Part #
TLM3AER018FTE
JLCPCB Part #
C1721351
Description
18mΩ 1W Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS