TLM3AER012JTE
MFR.Part #
TLM3AER012JTE
JLCPCB Part #
C1718870
Description
12mΩ 1W Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS