RP73D2A56R2BTDF
MFR.Part #
RP73D2A56R2BTDF
JLCPCB Part #
C1718283
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS