TLM3ADR056FTE
MFR.Part #
TLM3ADR056FTE
JLCPCB Part #
C1717788
Description
1W 56mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS