TLM3ADR036FTE
MFR.Part #
TLM3ADR036FTE
JLCPCB Part #
C1717739
Description
1W 36mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS