C3A390RJT
MFR.Part #
C3A390RJT
JLCPCB Part #
C1404442
Description
-55℃~+200℃ 390Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS