TLM2HER068JTE
MFR.Part #
TLM2HER068JTE
JLCPCB Part #
C1698522
Description
68mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS