TLM2HER056JTE
MFR.Part #
TLM2HER056JTE
JLCPCB Part #
C4013188
Description
-55℃~+155℃ 56mΩ 750mW ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS