TLM2HDR020FTE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TLM2HDR020FTE
JLCPCB Part #
C1707257
Package
2010
Description
20mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS