TLM2BER082JTD
MFR.Part #
TLM2BER082JTD
JLCPCB Part #
C1697170
Description
500mW 82mΩ Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS