H8200KFZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8200KFZA
JLCPCB Part #
C1403190
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS