TLM2BDR051FTD
MFR.Part #
TLM2BDR051FTD
JLCPCB Part #
C1701419
Description
500mW 51mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS