CRGV2512F2M37
MFR.Part #
CRGV2512F2M37
JLCPCB Part #
C4249791
Description
-55℃~+125℃ 1W 2.37MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS