RU73X2A191RLTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RU73X2A191RLTDF
JLCPCB Part #
C3999123
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS