THS7510RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
THS7510RJ
JLCPCB Part #
C1567091
Package
Plugin
Description
10Ω 75W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS