THS505K6J
MFR.Part #
THS505K6J
JLCPCB Part #
C7361505
Description
5.6kΩ 50W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS