THS50500RJ
MFR.Part #
THS50500RJ
JLCPCB Part #
C5981419
Description
500Ω 50W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS