THS502R7J
MFR.Part #
THS502R7J
JLCPCB Part #
C1525542
Description
2.7Ω 50W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS