THS25R39J
MFR.Part #
THS25R39J
JLCPCB Part #
C1525637
Description
25W 390mΩ Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS