THS10R05J
MFR.Part #
THS10R05J
JLCPCB Part #
C7400427
Description
10W 50mΩ Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS