TE2500B10RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE2500B10RJ
JLCPCB Part #
C1567009
Package
Plugin
Description
10Ω 2.5kW ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS