CRGV2512F59K
MFR.Part #
CRGV2512F59K
JLCPCB Part #
C4107668
Description
-55℃~+125℃ 1W 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS