TE2000B150RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE2000B150RJ
JLCPCB Part #
C1567539
Package
Plugin
Description
150Ω 2kW ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS