TCR0805N560K
MFR.Part #
TCR0805N560K
JLCPCB Part #
C2103916
Description
-10%~0% -55℃~+125℃ 100mW 150V 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS