T9AV1D22-48
MFR.Part #
T9AV1D22-48
JLCPCB Part #
C1563299
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 15ms 277V@AC 30A 48V AgCdO 插件 Power Relays ROHS