RQ73C2B21RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B21RBTD
JLCPCB Part #
C4149683
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS