T92P7A52-240
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T92P7A52-240
Description
-55℃~+65℃ 15ms 15ms 240V 277V@AC 30A AgCdO Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS