T92HP7D1X-24
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T92HP7D1X-24
JLCPCB Part #
C7395455
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 24V 25ms 25ms 50A 600V@AC AgCdO Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) 插件 Power Relays ROHS