SQBW20100RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQBW20100RJ
JLCPCB Part #
C1369728
Package
Plugin
Description
100Ω 20W ±300ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS