AHA80AFB-604R
MFR.Part #
AHA80AFB-604R
JLCPCB Part #
C6119568
Description
604Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS