SMV1W5M6JT
MFR.Part #
SMV1W5M6JT
JLCPCB Part #
C4037807
Description
-65℃~+200℃ 1W 5.6MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS