HCF216J470RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HCF216J470RJ
Description
200W 470Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS