SMF5360KJT
MFR.Part #
SMF5360KJT
JLCPCB Part #
C4095110
Description
-55℃~+200℃ 360kΩ 5W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS