SMA-A0207BTNT330R
MFR.Part #
SMA-A0207BTNT330R
JLCPCB Part #
C2090552
Package
0207
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 330Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS