T92P11A12-120
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T92P11A12-120
JLCPCB Part #
C6328604
Package
Plugin
Description
-55℃~+65℃ 120V 15ms 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 277V@AC 30A AgCdO Plugin Power Relays ROHS