SC30101KR
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SC30101KR
JLCPCB Part #
C17534061
Package
Plugin,D2.8xL7mm
Description
100uH 13MHz 149mA 50@2.5MHz 8Ω ±10% 插件,D2.8xL7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS