RU73X2A280RLTDF
MFR.Part #
RU73X2A280RLTDF
JLCPCB Part #
C4188386
Description
-55℃~+155℃ 100mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS