RU73X2A6K04LTDF
MFR.Part #
RU73X2A6K04LTDF
JLCPCB Part #
C3924739
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS