RU73X2A13K3LTDF
MFR.Part #
RU73X2A13K3LTDF
JLCPCB Part #
C3963895
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS