RU73X1J63R4LTDF
MFR.Part #
RU73X1J63R4LTDF
JLCPCB Part #
C4309232
Description
-55℃~+155℃ 63.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS