RU73X1J604RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J604RLTDF
JLCPCB Part #
C4220516
Description
-55℃~+155℃ 604Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS