RU73X1E63R4LTDF
MFR.Part #
RU73X1E63R4LTDF
JLCPCB Part #
C4260908
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS