RU73X1E402RLTDF
MFR.Part #
RU73X1E402RLTDF
JLCPCB Part #
C4057641
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS