SQBW30330RJFASTON
MFR.Part #
SQBW30330RJFASTON
JLCPCB Part #
C6297723
Description
30W 330Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS