RTE24006
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RTE24006
JLCPCB Part #
C1563420
Package
DIP,12.7x29mm
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 400V@AC 6V 6ms 8A 8ms AgNi DIP,12.7x29mm Power Relays ROHS