CRGCQ1210F1K8
MFR.Part #
CRGCQ1210F1K8
JLCPCB Part #
C2082571
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS