RT134012F
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RT134012F
JLCPCB Part #
C1563205
Package
Plugin,12.7x29mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12A 12A@250VAC 12V 360Ω 400V@AC 400mW 6ms 8ms AgNi 插件,12.7x29mm Power Relays ROHS