RSS3W680RJTR
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RSS3W680RJTR
JLCPCB Part #
C1767416
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 3W 680Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS